Rok:

Výsledky ročníku 2021 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
BI
3
BI
4
BI
5
BI
6
BI
7
BI
8
1. Janovice 115 16,86BR
3
2
4
4
1
1
4
12
-. Olešnice X team 115 17,02OL
1
1
3
5
3
-
2
2
3. Dětkovice 63 18,39PV
10
4
18
11
5
5
7
8
4. Čechy pod Kosířem 57 17,80PV
6
6
27
6
-
2
6
19
5. Hrabišín 48 17,05SU
2
13
2
--
12
5
-
6. Plinkout 43 18,63OL
8
9
15
8
4
10
10
16
7. Dolany 42 18,14OL
18
12
8
9
10
3
8
17
-. Mladeč 42 19,11OL
20
7
21
12
9
6
11
9
9. Kokory 40 18,41PR
21
14
7
15
6
4
15
11
10. Velká Bystřice 36 17,57OL
12
15
26
10
--
3
6
11. Chválkovice 34 18,88OL
19
10
11
13
11
7
17
5
12. Nový Malín 26 18,12SU
4
16
-----
4
13. Dolní Libina 23 19,91SU
30
8
19
----
3
14. Bludov 22 18,02SU-
3
---
9
--
-. Radíkov 22 18,61OL
16
5
23
7
--
14
18
-. Přáslavice 22 18,73OL
17
-
13
14
8
-
9
14
17. Velká (Hranice III) 21 16,78PR
15
17
28
17
--
1
19
-. Zahnašovice 21 16,80KM
29
-
10
3
----
19. Sychotín 20 16,54BK--
1
-----
-. Hrabůvka 20 16,74PR---
1
----
-. Šumvald 20 18,86OL
13
19
24
-
2
11
--
-. Špičky 20 175,95PR-------
1
23. Plumlov 17 16,78PV---
2
----
-. Nová Dědina 17 20,94OL----
7
8
--
25. Těšetice 13 19,26OL-
18
----
12
7
26. Střelice 11 17,80OL
27
-
5
----
19
-. Měrotín 11 18,40OL
5
-
25
-----
28. Bílovice C Odpad 10 18,12PV--
6
-----
-. Nenakonice 10 18,73OL
9
20
17
---
16
13
30. Čelechovice na Hané 9 18,64PV
7
-------
31. Otinoves 7 18,69PV--
9
-----
32. Břidličná 6 33,97BR
22
------
10
33. Křenovice 5 18,89PR
11
-------
-. Dolní Studénky 5 20,76SU-
11
------
35. Vysoká 4 19,44PR--
12
-----
36. Topoľčianky 3 19,35ZM------
13
-
37. Bílovice 2 19,69PV
14
-------
-. Myslejovice 2 20,28PV--
14
-----
39. Chořelice 1 217,23OL-------
15
40. Bílovice A 0 20,44PV--
16
-----
-. Seloutky 0 22,47PV--
20
-----
-. Domamyslice Dvojka 0 27,93PV--
22
-----
-. Radíkov 0 NPPR
28
-------
-. Třeština 0 NPSU-------
19
-. Chválkovice BETA 0 NPOL
26
-------
-. Ratiboř 0 NPVS---
16
----
-. Kožušany 0 NPOL-------
19
-. Hoštice 0 NPKM
25
-------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. BI
1
BI
2
BI
3
BI
4
BI
5
BI
6
BI
7
BI
8
1. Haňovice 112 17,49OL
3
1
12
9
2
2
2
3
2. Dolní Libina 110 17,14SU
11
2
5
2
1
1
11
1
3. Pěnčín 90 18,26PV
16
3
7
3
3
7
1
11
4. Dub nad Moravou 88 18,23OL
10
4
4
4
7
6
3
7
5. Droždín Chvádrož 59 19,90OL
9
9
15
7
5
9
5
10
6. Dolany 58 18,00OL
17
6
10
1
13
11
7
4
7. Dětkovice 54 18,77PV
5
-
9
11
4
-
6
8
8. Pěnčín B 49 19,38PV
6
8
-
5
6
-
13
6
9. Hlubočky 45 18,48OL
15
11
-
10
8
4
4
13
10. Cholina Cholešnice 40 17,54OL
14
10
1
8
10
---
11. Přáslavice 36 18,74OL
7
-
8
12
12
-
12
5
12. Krasice - Prostějov 32 17,68PV
2
-
3
13
----
13. Hrabišín 31 17,76SU--
6
--
3
10
-
-. Šumvald 31 20,13OL
12
7
13
6
11
10
-
12
15. Zahnašovice 20 17,53KM
1
--
14
----
16. Velký Týnec 19 18,90OL
8
----
5
--
17. Soběsuky C 17 17,97PV--
2
-----
-. Olšovec 17 184,93PR-------
2
19. Nová Dědina 15 21,54OL----
9
8
--
20. Vojnice 14 29,94OL------
9
9
21. Roštění 13 19,05KM
4
-------
22. Světlá 11 20,06BR-
5
------
23. Topoľčianky 8 28,75ZM------
8
-
24. Soběsuky A 5 19,27PV
18
-
11
-----
25. Klopotovice 3 51,46PV
13
-------
26. Bílovice 2 20,25PV--
14
-----
27. Soběsuky B 0 21,93PV--
16
-----
-. Loučany 0 53,99OL--
17
-----


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: