Rok:

Výsledky ročníku 2015 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Ch
3
St
4
Od
5

6
Ha
7
Šu
8
Ol
9
Pl
10
Ol
11
1. Loučany 132 15,57OL
5
5
1
10
13
9
4
1
5
4
2
2. Olešnice 118 15,66OL
12
2
-
3
2
3
9
4
1
6
21
3. Domamyslice 113 15,21PV
20
3
9
1
15
10
15
3
4
2
1
4. Dětkovice A 93 15,51PV
3
10
8
15
12
5
2
12
7
3
13
-. Břevenec 93 15,67OL
20
4
10
7
8
2
6
5
20
7
6
6. Janovice 86 17,77BR
7
6
7
8
10
6
10
7
12
23
3
7. Niva 84 16,90PV
1
17
6
11
15
32
3
2
2
17
21
8. Ludéřov 77 15,97OL
16
1
13
6
4
29
11
10
10
10
8
9. Plinkout 72 17,87OL
20
14
5
13
3
15
7
6
3
20
10
10. Nová Dědina 68 15,63OL-
11
3
17
9
23
5
9
8
5
12
11. Čelechovice na Hané 56 17,28PV
11
-
4
16
14
1
15
13
16
23
4
12. Hlubočky 51 15,76OL
20
20
11
5
5
7
-
16
9
8
20
-. Haňovice 51 17,59OL-
20
2
12
7
21
1
17
22
18
15
14. Dětkovice B 47 17,46PV
10
19
14
2
1
22
14
15
15
21
-
-. Měrotín 47 16,14OL-
6
-
17
11
16
8
8
11
12
9
16. Chválkovice 42 16,68OL
8
18
12
14
6
19
13
14
14
16
5
17. Nemrlov 33 15,16SU-----
4
---
1
21
18. Ráječek 28 16,06SU--
14
9
-
12
12
11
13
11
-
-. Náměšť na Hané A 28 18,14OL
14
8
14
4
15
11
-
18
22
--
20. Plumlov 17 17,39PV
2
----------
21. Lipová 13 17,98PV
4
----------
22. Pavlov 10 18,57SU-----
31
--
6
-
21
-. Soběsuky 10 18,16PV
6
----------
24. Určice 9 18,24PV
18
---------
7
-. Bílovice 9 18,30PV
9
----
14
-----
26. Hrabišín 8 18,03SU-----
8
---
22
-
-. Velký Týnec 8 19,40OL-
13
--------
11
28. Nemile 7 15,82SU-----
28
---
9
-
-. Radkova Lhota 7 20,32PR-
9
---------
30. Tršice 4 19,72OL-
12
---
20
--
21
-
21
31. Mostkov 3 16,22SU-----
17
---
13
-
-. Zvole 3 18,48SU-----
13
-----
-. Myslejovice 3 18,84PV
13
----------
34. Svésedlice 2 16,46OL---------
14
21
-. Kožušany 2 20,50OL--
14
-------
14
36. Široký Brod 1 16,65JE---------
15
-
-. Troubelice 1 19,63OL-
15
14
17
15
18
15
--
23
-
-. Nové Dvory 1 20,85OL
15
20
14
17
15
25
--
17
-
29
39. Nová Hradečná 0 17,68OL---------
19
-
-. Sobotín 0 20,33SU-----
24
-----
-. Sádek 0 21,44OP-----
26
-----
-. Slavětín 0 21,54OL----
15
---
18
--
-. Nenakonice 0 21,94OL----------
16
-. Šumvald 0 22,00OL-
16
14
--
27
-
19
-
23
-
-. Cholina 0 22,10OL
19
---------
17
-. Domamyslice B 0 22,41PV----------
18
-. Buková 0 22,56PV
17
----------
-. Lošov 0 22,82OL----------
19
-. Řídeč 0 23,50OL--------
19
--
-. Bohuslavice 0 28,25SU-----
30
---
23
-
-. Luboměř 0 NPNJ----------
21
-. Droždín 0 NPOL----------
21
-. Brodek u Konice 0 NPPV
20
----------
-. Náměšť na Hané B 0 NPOL-
20
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Ch
3
St
4
Od
5

6
Ha
7
Šu
8
Ol
9
Pl
10
Ol
11
1. Loučany 72 18,17OL
12
1
1
1
6
2
7
1
2
1
3
2. Hlubočky 49 18,02OL-
4
3
8
3
1
-
2
5
3
1
3. Droždín Chvadrož 34 18,77OL
5
7
4
4
7
3
3
5
4
4
8
4. Haňovice 32 18,75OL
5
6
2
3
1
9
5
9
6
11
13
5. Pěnčín 30 18,13PV
13
2
8
-
4
11
1
6
1
9
2
6. Olešnice 23 19,33OL
4
4
6
6
12
4
6
12
3
11
13
7. Ludéřov 19 18,81OL
11
10
5
2
2
6
8
11
9
11
12
-. Nová Dědina 19 19,20OL
8
3
10
5
8
8
4
10
8
2
13
9. Nová Hradečná 12 19,22OL---
10
9
5
-
3
--
4
10. Soběsuky A 10 18,63PV
1
----------
11. Svésedlice 8 19,47OL-
11
7
-
10
--
4
12
5
10
-. Náměšť na Hané 8 19,74OL
10
--
9
11
-
2
8
7
--
13. Bílovice A 7 18,71PV
2
----------
14. Soběsuky B 5 20,17PV
3
----------
15. Kožušany 4 19,86OL--
8
----
7
-
7
6
16. Nové Dvory 3 19,56OL-
8
--
5
-----
17
-. Velký Týnec 3 19,70OL--
11
-
12
-----
5
-. Dolní Libina 3 21,18SU-----
7
---
6
-
19. Chválkovice 2 21,38OL
7
9
12
7
-
11
--
10
11
11
20. Medlov 1 20,43OL----------
7
21. Nenakonice 0 20,72OL----------
9
-. Řídeč 0 22,59OL--------
11
--
-. Bílovice B 0 23,56PV
9
----------
-. Troubelice 0 24,51OL-----
11
---
8
-
-. Janovice 0 39,22BR---------
10
-
-. Dubicko 0 45,89SU-----
10
-----
-. Radíkov 0 NPPR----------
13
-. Šumvald 0 NPOL-------
12
---


Celkem se účastnilo:  82 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: