Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Body
1. Olešnice 126 16,72OL
15
17
17
20
69
2. Loučany 118 16,42OL
20
20
--40
3. Ludéřov 116 16,91OL
9
15
5
13
42
4. Měrotín 87 17,39OL
3
1
15
-19
5. Břevenec 85 17,00OL
0
3
6
6
15
6. Dětkovice 75 17,90PV
2
0
8
11
21
7. Domamyslice B 72 18,10PV
7
10
0
17
34
8. Plinkout 70 17,50OL
8
9
13
15
45
9. Otinoves 61 18,03PV
0
4
11
9
24
10. Chválkovice 60 18,45OL
0
7
7
10
24
11. Hrabišín 44 17,21SU
13
11
--24
12. Plumlov 30 17,01PV
17
6
--23
-. Ráječek 30 17,96SU
6
13
--19
14. Bílovice 25 17,86PV
5
0
20
-25
-. Hoštice 25 18,37KM----0
16. Dub nad Moravou 24 19,69OL
0
-
0
7
7
17. Velké Hoštice 20 16,18OP----0
18. Niva 18 18,64PV
0
8
--8
-. Myslechovice 18 19,96OL
0
2
--2
20. Šumvald 16 18,28OL
4
0
--4
21. Trnava 15 16,43TR----0
22. Bílý Potok 14 17,86JE
10
---10
23. Dolany 13 18,79OL
1
---1
-. Nová Dědina 13 19,16OL
0
---0
-. Náměšť na Hané 13 19,29OL
0
5
0
-5
26. Střelice 12 18,66OL----0
27. Mladoňovice 11 16,92TR----0
-. Nemrlov 11 17,67SU
11
---11
-. Chořelice 11 21,80OL--
3
-3
30. Hodějice 10 18,24VY--
10
-10
31. Hoštice 9 18,45VY--
9
-9
32. Nenakonice 8 22,72OL---
8
8
33. Radíkov 7 20,44OL----0
34. Mysločovice 6 17,59ZL----0
35. Dolní Libina 4 19,49SU
0
---0
-. Určice 4 23,18PV--
4
-4
37. Vojnice 3 23,11OL----0
38. Soběsuky A 2 18,31PV----0
-. Mladeč 2 26,06OL----0
40. Dětkovice 1 18,34VY----0
-. Dětkovice B 1 20,93PV----0
42. Pšánky 0 19,17HK----0
-. Soběsuky B 0 19,22PV----0
-. Dolní Studénky 0 19,73SU
0
---0
-. Bohuslavice 0 19,81SU
0
---0
-. Těšetice Ratašice 0 24,61OL-
0
--0
-. Pavlov-výběr 0 29,05SU
0
---0
-. Kokory 0 29,32PR----0
-. Vrchoslavice 0 NPPV-
0
--0
-. Nemile 0 NPSU----0
-. Kosov 0 NPSU
0
---0
-. Janovice 0 NPBR
0
---0
-. Velká Bystřice 0 NPOL----0
-. Čelechovice na Hané 0 MSPV-
0
--0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Body
1. Haňovice 139 17,09OL
15
10
20
17
62
2. Pěnčín 127 17,76PV
20
15
13
0
48
3. Loučany 123 17,11OL
13
20
17
20
70
4. Hlubočky 106 18,23OL
9
13
-
13
35
5. Dolní Libina 87 17,39SU
17
7
5
0
29
6. Cholina 83 18,53OL
8
17
11
0
36
7. Dětkovice 73 18,79PV
10
3
8
11
32
8. Droždín Chvadrož 72 20,57OL
5
4
6
8
23
9. Mladeč 68 19,01OL
6
11
-
5
22
10. Olešnice 63 18,27OL
7
5
7
15
34
11. Vojnice 52 19,14OL-
8
-
7
15
12. Krasice 43 16,62PV--
15
-15
13. Náměšť na Hané 41 18,34OL
11
-
9
10
30
-. Dub nad Moravou 41 20,82OL
0
-
10
6
16
15. Soběsuky B 26 19,93PV-
6
--6
16. Soběsuky A 21 19,85PV-
9
--9
17. Sloup 20 17,72PZ----0
18. Nepomuky 17 18,19UO----0
-. Nová Dědina 17 21,20OL
3
---3
20. Lesnice 13 19,07SU----0
21. Chválkovice 9 24,67OL---
9
9
22. Blatec 5 23,34OL----0
23. Pavlov 4 21,86SU
4
---4
-. Malé Hoštice 4 23,46OP----0
-. Určice 4 57,78PV--
4
-4
26. Hrabišín 3 28,75SU
0
---0
27. Bílovice B 2 24,96PV
2
---2
-. Troubelice 2 30,45OL----0
29. Dolní Studénky 1 27,72SU
1
---1
30. Dětkovice 0 45,43PV----0
-. Kosov 0 NPSU
0
---0
-. Dětkovice 0 NPVY----0


Celkem se účastnilo:  86 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: