Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Body
1. Olešnice 126 16,72OL
15
17
32
2. Loučany 118 16,42OL
20
20
40
3. Ludéřov 116 16,91OL
9
15
24
4. Měrotín 87 17,39OL
3
1
4
5. Břevenec 85 17,00OL
0
3
3
6. Dětkovice 75 17,90PV
2
0
2
7. Domamyslice B 72 18,10PV
7
10
17
8. Plinkout 70 17,50OL
8
9
17
9. Otinoves 61 18,03PV
0
4
4
10. Chválkovice 60 18,45OL
0
7
7
11. Hrabišín 44 17,21SU
13
11
24
12. Plumlov 30 17,01PV
17
6
23
-. Ráječek 30 17,96SU
6
13
19
14. Bílovice 25 17,86PV
5
0
5
-. Hoštice 25 18,37KM--0
16. Dub nad Moravou 24 19,69OL
0
-0
17. Velké Hoštice 20 16,18OP--0
18. Niva 18 18,64PV
0
8
8
-. Myslechovice 18 19,96OL
0
2
2
20. Šumvald 16 18,28OL
4
0
4
21. Trnava 15 16,43TR--0
22. Bílý Potok 14 17,86JE
10
-10
23. Dolany 13 18,79OL
1
-1
-. Nová Dědina 13 19,16OL
0
-0
-. Náměšť na Hané 13 19,29OL
0
5
5
26. Střelice 12 18,66OL--0
27. Mladoňovice 11 16,92TR--0
-. Nemrlov 11 17,67SU
11
-11
-. Chořelice 11 21,80OL--0
30. Hodějice 10 18,24VY--0
31. Hoštice 9 18,45VY--0
32. Nenakonice 8 22,72OL--0
33. Radíkov 7 20,44OL--0
34. Mysločovice 6 17,59ZL--0
35. Dolní Libina 4 19,49SU
0
-0
-. Určice 4 23,18PV--0
37. Vojnice 3 23,11OL--0
38. Soběsuky A 2 18,31PV--0
-. Mladeč 2 26,06OL--0
40. Dětkovice 1 18,34VY--0
-. Dětkovice B 1 20,93PV--0
42. Pšánky 0 19,17HK--0
-. Soběsuky B 0 19,22PV--0
-. Dolní Studénky 0 19,73SU
0
-0
-. Bohuslavice 0 19,81SU
0
-0
-. Těšetice Ratašice 0 24,61OL-
0
0
-. Pavlov-výběr 0 29,05SU
0
-0
-. Kokory 0 29,32PR--0
-. Janovice 0 NPBR
0
-0
-. Velká Bystřice 0 NPOL--0
-. Vrchoslavice 0 NPPV-
0
0
-. Nemile 0 NPSU--0
-. Kosov 0 NPSU
0
-0
-. Čelechovice na Hané 0 MSPV-
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Body
1. Haňovice 139 17,09OL
15
10
25
2. Pěnčín 127 17,76PV
20
15
35
3. Loučany 123 17,11OL
13
20
33
4. Hlubočky 106 18,23OL
9
13
22
5. Dolní Libina 87 17,39SU
17
7
24
6. Cholina 83 18,53OL
8
17
25
7. Dětkovice 73 18,79PV
10
3
13
8. Droždín Chvadrož 72 20,57OL
5
4
9
9. Mladeč 68 19,01OL
6
11
17
10. Olešnice 63 18,27OL
7
5
12
11. Vojnice 52 19,14OL-
8
8
12. Krasice 43 16,62PV--0
13. Náměšť na Hané 41 18,34OL
11
-11
-. Dub nad Moravou 41 20,82OL
0
-0
15. Soběsuky B 26 19,93PV-
6
6
16. Soběsuky A 21 19,85PV-
9
9
17. Sloup 20 17,72PZ--0
18. Nepomuky 17 18,19UO--0
-. Nová Dědina 17 21,20OL
3
-3
20. Lesnice 13 19,07SU--0
21. Chválkovice 9 24,67OL--0
22. Blatec 5 23,34OL--0
23. Pavlov 4 21,86SU
4
-4
-. Malé Hoštice 4 23,46OP--0
-. Určice 4 57,78PV--0
26. Hrabišín 3 28,75SU
0
-0
27. Bílovice B 2 24,96PV
2
-2
-. Troubelice 2 30,45OL--0
29. Dolní Studénky 1 27,72SU
1
-1
30. Dětkovice 0 45,43PV--0
-. Kosov 0 NPSU
0
-0
-. Dětkovice 0 NPVY--0


Celkem se účastnilo:  86 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: