Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Ha
5
Pl
6
Šu
7
Pa
8
Pl
9

10
Ol
11
Body
1. Olešnice 126 16,72OL
15
17
17
20
1
13
17
-
15
3
8
126
2. Loučany 118 16,42OL
20
20
--
15
17
20
-
6
0
20
118
3. Ludéřov 116 16,91OL
9
15
5
13
20
9
15
-
13
0
17
116
4. Měrotín 87 17,39OL
3
1
15
-
17
8
4
-
17
20
2
87
5. Břevenec 85 17,00OL
0
3
6
6
7
10
13
-
20
7
13
85
6. Dětkovice 75 17,90PV
2
0
8
11
9
5
8
-
8
15
9
75
7. Domamyslice B 72 18,10PV
7
10
0
17
0
0
6
-
10
11
11
72
8. Plinkout 70 17,50OL
8
9
13
15
4
0
11
-
0
0
10
70
9. Otinoves 61 18,03PV
0
4
11
9
8
3
0
-
9
13
4
61
10. Chválkovice 60 18,45OL
0
7
7
10
13
0
9
-
0
8
6
60
11. Hrabišín 44 17,21SU
13
11
------
5
-
15
44
12. Plumlov 30 17,01PV
17
6
---
7
-----30
-. Ráječek 30 17,96SU
6
13
--
0
---
11
--30
14. Bílovice 25 17,86PV
5
0
20
--------25
-. Hoštice 25 18,37KM---------
17
8
25
16. Dub nad Moravou 24 19,69OL
0
-
0
7
5
0
3
--
9
-24
17. Velké Hoštice 20 16,18OP-----
20
-----20
18. Niva 18 18,64PV
0
8
--
10
------18
-. Myslechovice 18 19,96OL
0
2
--
6
----
10
-18
20. Šumvald 16 18,28OL
4
0
--
0
-
10
-
2
--16
21. Trnava 15 16,43TR-----
15
-----15
22. Bílý Potok 14 17,86JE
10
----
4
-----14
23. Dolany 13 18,79OL
1
---
0
-
7
-
0
-
5
13
-. Nová Dědina 13 19,16OL
0
---
11
-
2
-
0
--13
-. Náměšť na Hané 13 19,29OL
0
5
0
-
0
0
5
-
3
--13
26. Střelice 12 18,66OL--------
7
5
-12
27. Mladoňovice 11 16,92TR-----
11
-----11
-. Nemrlov 11 17,67SU
11
----------11
-. Chořelice 11 21,80OL--
3
-
0
-
1
-
0
6
1
11
30. Hodějice 10 18,24VY--
10
--------10
31. Hoštice 9 18,45VY--
9
--------9
32. Nenakonice 8 22,72OL---
8
-------8
33. Radíkov 7 20,44OL---------
4
3
7
34. Mysločovice 6 17,59ZL-----
6
-----6
35. Dolní Libina 4 19,49SU
0
-----
0
-
4
-
0
4
-. Určice 4 23,18PV--
4
--------4
37. Vojnice 3 23,11OL----
3
-
0
---
0
3
38. Soběsuky A 2 18,31PV-----
2
-----2
-. Mladeč 2 26,06OL----
2
------2
40. Dětkovice 1 18,34VY-----
1
-----1
-. Dětkovice B 1 20,93PV--------
1
0
-1
42. Pšánky 0 19,17HK-----
0
-----0
-. Soběsuky B 0 19,22PV-----
0
-----0
-. Dolní Studénky 0 19,73SU
0
----------0
-. Bohuslavice 0 19,81SU
0
----------0
-. Těšetice Ratašice 0 24,61OL-
0
--------
0
0
-. Pavlov-výběr 0 29,05SU
0
----------0
-. Kokory 0 29,32PR--------
0
--0
-. Vrchoslavice 0 NPPV-
0
---
0
-----0
-. Nemile 0 NPSU----
0
------0
-. Kosov 0 NPSU
0
----------0
-. Janovice 0 NPBR
0
----------0
-. Velká Bystřice 0 NPOL---------
0
0
0
-. Čelechovice na Hané 0 MSPV-
0
---------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Ha
5
Pl
6
Šu
7
Pa
8
Pl
9

10
Ol
11
Body
1. Haňovice 139 17,09OL
15
10
20
17
17
7
4
-
17
15
17
139
2. Pěnčín 127 17,76PV
20
15
13
0
0
11
20
-
20
17
11
127
3. Loučany 123 17,11OL
13
20
17
20
20
5
5
-
15
8
0
123
4. Hlubočky 106 18,23OL
9
13
-
13
9
15
3
-
11
20
13
106
5. Dolní Libina 87 17,39SU
17
7
5
0
15
3
15
-
10
-
15
87
6. Cholina 83 18,53OL
8
17
11
0
10
-
13
-
5
9
10
83
7. Dětkovice 73 18,79PV
10
3
8
11
8
2
17
--
10
4
73
8. Droždín Chvadrož 72 20,57OL
5
4
6
8
11
9
7
-
6
11
5
72
9. Mladeč 68 19,01OL
6
11
-
5
13
-
8
-
9
13
3
68
10. Olešnice 63 18,27OL
7
5
7
15
0
-
10
-
7
4
8
63
11. Vojnice 52 19,14OL-
8
-
7
7
1
9
-
4
7
9
52
12. Krasice 43 16,62PV--
15
-
0
8
----
20
43
13. Náměšť na Hané 41 18,34OL
11
-
9
10
-
0
11
----41
-. Dub nad Moravou 41 20,82OL
0
-
10
6
6
10
2
-
1
6
-41
15. Soběsuky B 26 19,93PV-
6
---
13
----
7
26
16. Soběsuky A 21 19,85PV-
9
---
6
----
6
21
17. Sloup 20 17,72PZ-----
20
-----20
18. Nepomuky 17 18,19UO-----
17
-----17
-. Nová Dědina 17 21,20OL
3
-----
6
-
8
--17
20. Lesnice 13 19,07SU--------
13
--13
21. Chválkovice 9 24,67OL---
9
-------9
22. Blatec 5 23,34OL--------
0
5
-5
23. Pavlov 4 21,86SU
4
----------4
-. Malé Hoštice 4 23,46OP-----
4
-----4
-. Určice 4 57,78PV--
4
--------4
26. Hrabišín 3 28,75SU
0
-------
3
--3
27. Bílovice B 2 24,96PV
2
----------2
-. Troubelice 2 30,45OL--------
2
--2
29. Dolní Studénky 1 27,72SU
1
----------1
30. Dětkovice 0 45,43PV--------
0
--0
-. Kosov 0 NPSU
0
----------0
-. Dětkovice 0 NPVY-----
0
-----0


Celkem se účastnilo:  86 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: