Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Ha
5
Pl
6
Šu
7
Pa
8
Pl
9

10
Body
1. Olešnice 126 16,72OL
15
17
17
20
1
13
17
-
15
3
118
2. Loučany 118 16,42OL
20
20
--
15
17
20
-
6
0
98
3. Ludéřov 116 16,91OL
9
15
5
13
20
9
15
-
13
0
99
4. Měrotín 87 17,39OL
3
1
15
-
17
8
4
-
17
20
85
5. Břevenec 85 17,00OL
0
3
6
6
7
10
13
-
20
7
72
6. Dětkovice 75 17,90PV
2
0
8
11
9
5
8
-
8
15
66
7. Domamyslice B 72 18,10PV
7
10
0
17
0
0
6
-
10
11
61
8. Plinkout 70 17,50OL
8
9
13
15
4
0
11
-
0
0
60
9. Otinoves 61 18,03PV
0
4
11
9
8
3
0
-
9
13
57
10. Chválkovice 60 18,45OL
0
7
7
10
13
0
9
-
0
8
54
11. Hrabišín 44 17,21SU
13
11
------
5
-29
12. Plumlov 30 17,01PV
17
6
---
7
----30
-. Ráječek 30 17,96SU
6
13
--
0
---
11
-30
14. Bílovice 25 17,86PV
5
0
20
-------25
-. Hoštice 25 18,37KM---------
17
17
16. Dub nad Moravou 24 19,69OL
0
-
0
7
5
0
3
--
9
24
17. Velké Hoštice 20 16,18OP-----
20
----20
18. Niva 18 18,64PV
0
8
--
10
-----18
-. Myslechovice 18 19,96OL
0
2
--
6
----
10
18
20. Šumvald 16 18,28OL
4
0
--
0
-
10
-
2
-16
21. Trnava 15 16,43TR-----
15
----15
22. Bílý Potok 14 17,86JE
10
----
4
----14
23. Dolany 13 18,79OL
1
---
0
-
7
-
0
-8
-. Nová Dědina 13 19,16OL
0
---
11
-
2
-
0
-13
-. Náměšť na Hané 13 19,29OL
0
5
0
-
0
0
5
-
3
-13
26. Střelice 12 18,66OL--------
7
5
12
27. Mladoňovice 11 16,92TR-----
11
----11
-. Nemrlov 11 17,67SU
11
---------11
-. Chořelice 11 21,80OL--
3
-
0
-
1
-
0
6
10
30. Hodějice 10 18,24VY--
10
-------10
31. Hoštice 9 18,45VY--
9
-------9
32. Nenakonice 8 22,72OL---
8
------8
33. Radíkov 7 20,44OL---------
4
4
34. Mysločovice 6 17,59ZL-----
6
----6
35. Dolní Libina 4 19,49SU
0
-----
0
-
4
-4
-. Určice 4 23,18PV--
4
-------4
37. Vojnice 3 23,11OL----
3
-
0
---3
38. Soběsuky A 2 18,31PV-----
2
----2
-. Mladeč 2 26,06OL----
2
-----2
40. Dětkovice 1 18,34VY-----
1
----1
-. Dětkovice B 1 20,93PV--------
1
0
1
42. Pšánky 0 19,17HK-----
0
----0
-. Soběsuky B 0 19,22PV-----
0
----0
-. Dolní Studénky 0 19,73SU
0
---------0
-. Bohuslavice 0 19,81SU
0
---------0
-. Těšetice Ratašice 0 24,61OL-
0
--------0
-. Pavlov-výběr 0 29,05SU
0
---------0
-. Kokory 0 29,32PR--------
0
-0
-. Vrchoslavice 0 NPPV-
0
---
0
----0
-. Nemile 0 NPSU----
0
-----0
-. Kosov 0 NPSU
0
---------0
-. Janovice 0 NPBR
0
---------0
-. Velká Bystřice 0 NPOL---------
0
0
-. Čelechovice na Hané 0 MSPV-
0
--------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2

3
Ch
4
Ha
5
Pl
6
Šu
7
Pa
8
Pl
9

10
Body
1. Haňovice 139 17,09OL
15
10
20
17
17
7
4
-
17
15
122
2. Pěnčín 127 17,76PV
20
15
13
0
0
11
20
-
20
17
116
3. Loučany 123 17,11OL
13
20
17
20
20
5
5
-
15
8
123
4. Hlubočky 106 18,23OL
9
13
-
13
9
15
3
-
11
20
93
5. Dolní Libina 87 17,39SU
17
7
5
0
15
3
15
-
10
-72
6. Cholina 83 18,53OL
8
17
11
0
10
-
13
-
5
9
73
7. Dětkovice 73 18,79PV
10
3
8
11
8
2
17
--
10
69
8. Droždín Chvadrož 72 20,57OL
5
4
6
8
11
9
7
-
6
11
67
9. Mladeč 68 19,01OL
6
11
-
5
13
-
8
-
9
13
65
10. Olešnice 63 18,27OL
7
5
7
15
0
-
10
-
7
4
55
11. Vojnice 52 19,14OL-
8
-
7
7
1
9
-
4
7
43
12. Krasice 43 16,62PV--
15
-
0
8
----23
13. Náměšť na Hané 41 18,34OL
11
-
9
10
-
0
11
---41
-. Dub nad Moravou 41 20,82OL
0
-
10
6
6
10
2
-
1
6
41
15. Soběsuky B 26 19,93PV-
6
---
13
----19
16. Soběsuky A 21 19,85PV-
9
---
6
----15
17. Sloup 20 17,72PZ-----
20
----20
18. Nepomuky 17 18,19UO-----
17
----17
-. Nová Dědina 17 21,20OL
3
-----
6
-
8
-17
20. Lesnice 13 19,07SU--------
13
-13
21. Chválkovice 9 24,67OL---
9
------9
22. Blatec 5 23,34OL--------
0
5
5
23. Pavlov 4 21,86SU
4
---------4
-. Malé Hoštice 4 23,46OP-----
4
----4
-. Určice 4 57,78PV--
4
-------4
26. Hrabišín 3 28,75SU
0
-------
3
-3
27. Bílovice B 2 24,96PV
2
---------2
-. Troubelice 2 30,45OL--------
2
-2
29. Dolní Studénky 1 27,72SU
1
---------1
30. Dětkovice 0 45,43PV--------
0
-0
-. Kosov 0 NPSU
0
---------0
-. Dětkovice 0 NPVY-----
0
----0


Celkem se účastnilo:  86 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: