Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Body
1. Domamyslice 167 16,48PV
0
0
2. Plinkout 137 15,84OL
13
13
3. Ludéřov 99 15,33OL
5
5
4. Bílovice 95 15,71PV
7
7
5. Dětkovice 94 15,80PV
0
0
6. Náměšť na Hané 88 15,48OL
0
0
7. Loučany 85 15,49OL
0
0
8. Čelechovice na Hané 79 17,76PV
4
4
9. Plumlov 60 16,62PV
20
20
10. Nová Dědina 51 17,59OL
3
3
11. Břevenec 47 17,96OL
10
10
12. Olešnice 43 15,62OL
0
0
13. Niva 36 15,62PV
0
0
14. Stražisko 34 15,38PV
15
15
-. Domamyslice Dvojka 34 16,34PV
0
0
16. Pavlov výběr 33 16,57SU-0
17. Hlubočky 31 18,03OL
0
0
18. Chválkovice 30 18,81OL
0
0
19. Měrotín 25 18,72OL
1
1
20. Lipová 23 16,90PV
17
17
-. Haňovice 23 19,09OL
0
0
22. Nemrlov 20 17,26SU-0
-. Míchov 20 17,53BK-0
-. Pavlov 20 17,55SU-0
25. Topoľčianky 17 17,62ZM-0
26. Myslejovice B 16 18,09PV
10
10
27. Hrabišín 15 17,43SU-0
28. Cholina 13 18,07OL-0
-. Šumvald 13 19,08OL
0
0
30. Bohuslavice 12 18,69SU-0
31. Hodějice 11 15,50VY-0
-. Luboměř 11 18,38NJ
11
11
-. Nové Dvory 11 20,14OL
0
0
34. Ráječek 10 17,83SU-0
35. Mostkov 9 19,01SU-0
36. Soběsuky 8 16,94PV
8
8
-. Starý Lískovec 8 17,83BM-0
38. Janovice 7 18,20BR
0
0
-. Dolní Libina 7 19,34SU
0
0
-. Tršice 7 20,22OL
0
0
41. Špičky 6 18,68PR
6
6
42. Radkova Lhota 4 22,48PR-0
43. Polkovice 3 18,48PR
0
0
-. Svésedlice 3 20,72OL-0
-. Trusovice 3 22,84OL-0
46. Jabloňany 2 16,70BK-0
-. Určice 2 19,64PV
2
2
-. Kožušany 2 20,31OL-0
-. Odrlice 2 22,71OL-0
50. Studená Loučka 1 23,13SU-0
51. Krasice 0 17,81PV-0
-. Senetářov 0 19,79BK-0
-. Myslejovice TOP 0 20,56PV
0
0
-. Radslavice 0 21,15PR
0
0
-. Želeč 0 21,16PV
0
0
-. Buková 0 21,34PV-0
-. Kelčice 0 21,76PV-0
-. Rozvadovice 0 22,71OL-0
-. Líšnice 0 25,09SU-0
-. Bílý Potok 0 25,35BR-0
-. Ondratice 0 27,70PV-0
-. Senetářov Drink Team 0 30,31BK-0
-. Břidličná 0 32,12BR-0
-. Moravičany 0 NPSU-0
-. Radslavice 0 NPVY-0
-. Obora 0 NPBK-0
-. Velký Týnec 0 NPOL
0
0
-. Droždín 0 NPOL-0
-. Benešov 0 NPBK-0
-. Malá Lhota 0 NPBK-0
-. Nemile 0 NPSU-0
-. Stará Ves 0 NPBR-0
-. Střelice 0 MSOL-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Body
1. Loučany 82 16,79OL
10
10
2. Pěnčín 63 17,20PV
3
3
3. Hlubočky 47 17,42OL
7
7
4. Olešnice 26 18,34OL
0
0
5. Droždín Chvadrož 23 19,21OL
2
2
6. Haňovice 22 18,69OL
0
0
7. Nová Dědina 18 18,26OL
0
0
8. Radíkov 14 17,33PR-0
9. Dětkovice 13 18,67PV
0
0
10. Náměšť na Hané 11 18,98OL
0
0
11. Sychotín 10 17,42BK-0
-. Senetářov 10 18,66BK-0
-. Velký Týnec 10 19,14OL
0
0
-. Svésedlice 10 19,37OL
1
1
15. Bílovice A 9 18,62PV
5
5
16. Bílovice B 8 18,75PV
5
5
17. Dolní Libina 7 18,23SU-0
-. Žďár 7 18,88BK-0
19. Kožušany 6 19,53OL-0
20. Soběsuky B 5 18,89PV
0
0
21. Krasice 4 19,04PV-0
-. Nová Hradečná 4 21,08OL-0
23. Ostrov u Macochy 3 19,14BK-0
-. Nové Dvory 3 19,51OL-0
25. Malá Lhota 2 19,21BK-0
26. Soběsuky A 1 19,62PV
0
0
27. Chválkovice 0 20,69OL-0
-. Radslavice 0 22,35VY-0
-. Želeč 0 22,76PV-0
-. Topoľčianky 0 23,31ZM-0
-. Trusovice 0 25,00OL-0
-. Přáslavice 0 25,77OL-0
-. Pavlov 0 29,48SU-0
-. Nenakonice 0 35,05OL-0
-. Šumvald 0 42,22OL-0
-. Dubková 0 NPPU-0
-. Hodějice 0 NPVY-0
-. Bílovice 0 NPPV-0
-. Pavlov-výběr 0 NPSU-0
-. Zvole 0 NPSU-0


Celkem se účastnilo:  113 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: