Rok:

Výsledky ročníku 2015 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Ch
3
St
4
Od
5

6
Ha
7
Šu
8
Ol
9
Pl
10
Ol
11
Body
1. Loučany 132 15,57OL
11
11
20
6
3
7
13
20
11
13
17
132
2. Olešnice 118 15,66OL
4
17
-
15
17
15
7
13
20
10
0
118
3. Domamyslice 113 15,21PV
0
15
7
20
0
6
0
15
13
17
20
113
4. Dětkovice A 93 15,51PV
15
6
8
1
4
11
17
4
9
15
3
93
-. Břevenec 93 15,67OL
0
13
6
9
8
17
10
11
0
9
10
93
6. Janovice 86 17,77BR
9
10
9
8
6
10
6
9
4
0
15
86
7. Niva 84 16,90PV
20
0
10
5
0
0
15
17
17
0
0
84
8. Ludéřov 77 15,97OL
0
20
3
10
13
0
5
6
6
6
8
77
9. Plinkout 72 17,87OL
0
2
11
3
15
1
9
10
15
0
6
72
10. Nová Dědina 68 15,63OL-
5
15
0
7
0
11
7
8
11
4
68
11. Čelechovice na Hané 56 17,28PV
5
-
13
0
2
20
0
3
0
0
13
56
12. Hlubočky 51 15,76OL
0
0
5
11
11
9
-
0
7
8
0
51
-. Haňovice 51 17,59OL-
0
17
4
9
0
20
0
0
0
1
51
14. Dětkovice B 47 17,46PV
6
0
0
17
20
0
2
1
1
0
-47
-. Měrotín 47 16,14OL-
10
-
0
5
0
8
8
5
4
7
47
16. Chválkovice 42 16,68OL
8
0
4
2
10
0
3
2
2
0
11
42
17. Nemrlov 33 15,16SU-----
13
---
20
0
33
18. Ráječek 28 16,06SU--
0
7
-
4
4
5
3
5
-28
-. Náměšť na Hané A 28 18,14OL
2
8
0
13
0
5
-
0
0
--28
20. Plumlov 17 17,39PV
17
----------17
21. Lipová 13 17,98PV
13
----------13
22. Pavlov 10 18,57SU-----
0
--
10
-
0
10
-. Soběsuky 10 18,16PV
10
----------10
24. Určice 9 18,24PV
0
---------
9
9
-. Bílovice 9 18,30PV
7
----
2
-----9
26. Hrabišín 8 18,03SU-----
8
---
0
-8
-. Velký Týnec 8 19,40OL-
3
--------
5
8
28. Nemile 7 15,82SU-----
0
---
7
-7
-. Radkova Lhota 7 20,32PR-
7
---------7
30. Tršice 4 19,72OL-
4
---
0
--
0
-
0
4
31. Mostkov 3 16,22SU-----
0
---
3
-3
-. Zvole 3 18,48SU-----
3
-----3
-. Myslejovice 3 18,84PV
3
----------3
34. Svésedlice 2 16,46OL---------
2
0
2
-. Kožušany 2 20,50OL--
0
-------
2
2
36. Široký Brod 1 16,65JE---------
1
-1
-. Troubelice 1 19,63OL-
1
0
0
0
0
0
--
0
-1
-. Nové Dvory 1 20,85OL
1
0
0
0
0
0
--
0
-
0
1
39. Nová Hradečná 0 17,68OL---------
0
-0
-. Sobotín 0 20,33SU-----
0
-----0
-. Sádek 0 21,44OP-----
0
-----0
-. Slavětín 0 21,54OL----
0
---
0
--0
-. Nenakonice 0 21,94OL----------
0
0
-. Šumvald 0 22,00OL-
0
0
--
0
-
0
-
0
-0
-. Cholina 0 22,10OL
0
---------
0
0
-. Domamyslice B 0 22,41PV----------
0
0
-. Buková 0 22,56PV
0
----------0
-. Lošov 0 22,82OL----------
0
0
-. Řídeč 0 23,50OL--------
0
--0
-. Bohuslavice 0 28,25SU-----
0
---
0
-0
-. Droždín 0 NPOL----------
0
0
-. Brodek u Konice 0 NPPV
0
----------0
-. Náměšť na Hané B 0 NPOL-
0
---------0
-. Luboměř 0 NPNJ----------
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Lo
2
Ch
3
St
4
Od
5

6
Ha
7
Šu
8
Ol
9
Pl
10
Ol
11
Body
1. Loučany 72 18,17OL
0
10
10
10
2
7
1
10
7
10
5
72
2. Hlubočky 49 18,02OL-
4
5
0
5
10
-
7
3
5
10
49
3. Droždín Chvadrož 34 18,77OL
3
1
4
4
1
5
5
3
4
4
0
34
4. Haňovice 32 18,75OL
3
2
7
5
10
0
3
0
2
0
0
32
5. Pěnčín 30 18,13PV
0
7
0
-
4
0
10
2
0
0
7
30
6. Olešnice 23 19,33OL
4
4
2
2
0
4
2
0
5
0
0
23
7. Ludéřov 19 18,81OL
0
0
3
7
7
2
0
0
0
0
0
19
-. Nová Dědina 19 19,20OL
0
5
0
3
0
0
4
0
0
7
0
19
9. Nová Hradečná 12 19,22OL---
0
0
3
-
5
--
4
12
10. Soběsuky A 10 18,63PV
10
----------10
11. Svésedlice 8 19,47OL-
0
1
-
0
--
4
0
3
0
8
-. Náměšť na Hané 8 19,74OL
0
--
0
0
-
7
0
1
--8
13. Bílovice A 7 18,71PV
7
----------7
14. Soběsuky B 5 20,17PV
5
----------5
15. Kožušany 4 19,86OL--
0
----
1
-
1
2
4
16. Nové Dvory 3 19,56OL-
0
--
3
-----
0
3
-. Velký Týnec 3 19,70OL--
0
-
0
-----
3
3
-. Dolní Libina 3 21,18SU-----
1
---
2
-3
19. Chválkovice 2 21,38OL
1
0
0
1
-
0
--
0
0
0
2
20. Medlov 1 20,43OL----------
1
1
21. Nenakonice 0 20,72OL----------
0
0
-. Řídeč 0 22,59OL--------
0
--0
-. Bílovice B 0 23,56PV
0
----------0
-. Troubelice 0 24,51OL-----
0
---
0
-0
-. Janovice 0 39,22BR---------
0
-0
-. Dubicko 0 45,89SU-----
0
-----0
-. Radíkov 0 NPPR----------
0
0
-. Šumvald 0 NPOL-------
0
---0


Celkem se účastnilo:  82 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: