Rok:

Výsledky ročníku 2015 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Body
1. Loučany 132 15,57OL
11
11
2. Olešnice 118 15,66OL
4
4
3. Domamyslice 113 15,21PV
0
0
4. Dětkovice A 93 15,51PV
15
15
-. Břevenec 93 15,67OL
0
0
6. Janovice 86 17,77BR
9
9
7. Niva 84 16,90PV
20
20
8. Ludéřov 77 15,97OL
0
0
9. Plinkout 72 17,87OL
0
0
10. Nová Dědina 68 15,63OL-0
11. Čelechovice na Hané 56 17,28PV
5
5
12. Hlubočky 51 15,76OL
0
0
-. Haňovice 51 17,59OL-0
14. Dětkovice B 47 17,46PV
6
6
-. Měrotín 47 16,14OL-0
16. Chválkovice 42 16,68OL
8
8
17. Nemrlov 33 15,16SU-0
18. Ráječek 28 16,06SU-0
-. Náměšť na Hané A 28 18,14OL
2
2
20. Plumlov 17 17,39PV
17
17
21. Lipová 13 17,98PV
13
13
22. Pavlov 10 18,57SU-0
-. Soběsuky 10 18,16PV
10
10
24. Určice 9 18,24PV
0
0
-. Bílovice 9 18,30PV
7
7
26. Hrabišín 8 18,03SU-0
-. Velký Týnec 8 19,40OL-0
28. Nemile 7 15,82SU-0
-. Radkova Lhota 7 20,32PR-0
30. Tršice 4 19,72OL-0
31. Mostkov 3 16,22SU-0
-. Zvole 3 18,48SU-0
-. Myslejovice 3 18,84PV
3
3
34. Svésedlice 2 16,46OL-0
-. Kožušany 2 20,50OL-0
36. Široký Brod 1 16,65JE-0
-. Troubelice 1 19,63OL-0
-. Nové Dvory 1 20,85OL
1
1
39. Nová Hradečná 0 17,68OL-0
-. Sobotín 0 20,33SU-0
-. Sádek 0 21,44OP-0
-. Slavětín 0 21,54OL-0
-. Nenakonice 0 21,94OL-0
-. Šumvald 0 22,00OL-0
-. Cholina 0 22,10OL
0
0
-. Domamyslice B 0 22,41PV-0
-. Buková 0 22,56PV
0
0
-. Lošov 0 22,82OL-0
-. Řídeč 0 23,50OL-0
-. Bohuslavice 0 28,25SU-0
-. Droždín 0 NPOL-0
-. Brodek u Konice 0 NPPV
0
0
-. Náměšť na Hané B 0 NPOL-0
-. Luboměř 0 NPNJ-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Body
1. Loučany 72 18,17OL
0
0
2. Hlubočky 49 18,02OL-0
3. Droždín Chvadrož 34 18,77OL
3
3
4. Haňovice 32 18,75OL
3
3
5. Pěnčín 30 18,13PV
0
0
6. Olešnice 23 19,33OL
4
4
7. Ludéřov 19 18,81OL
0
0
-. Nová Dědina 19 19,20OL
0
0
9. Nová Hradečná 12 19,22OL-0
10. Soběsuky A 10 18,63PV
10
10
11. Svésedlice 8 19,47OL-0
-. Náměšť na Hané 8 19,74OL
0
0
13. Bílovice A 7 18,71PV
7
7
14. Soběsuky B 5 20,17PV
5
5
15. Kožušany 4 19,86OL-0
16. Nové Dvory 3 19,56OL-0
-. Velký Týnec 3 19,70OL-0
-. Dolní Libina 3 21,18SU-0
19. Chválkovice 2 21,38OL
1
1
20. Medlov 1 20,43OL-0
21. Nenakonice 0 20,72OL-0
-. Řídeč 0 22,59OL-0
-. Bílovice B 0 23,56PV
0
0
-. Troubelice 0 24,51OL-0
-. Janovice 0 39,22BR-0
-. Dubicko 0 45,89SU-0
-. Radíkov 0 NPPR-0
-. Šumvald 0 NPOL-0


Celkem se účastnilo:  82 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: