Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
St
4
Če
5

6
Pl
7
Kr
8
Body
1. Dětkovice 153 15,84PV
17
20
6
17
20
5
13
17
115
2. Břevenec 143 15,22OL
7
11
20
15
0
20
20
9
102
3. Stražisko 130 16,43PV
15
17
7
10
10
-
17
0
76
4. Nová Dědina 122 16,00PV
10
15
10
7
13
11
0
4
70
5. Plinkout 106 15,58OL
13
9
13
2
17
10
2
20
86
6. Cholina 92 15,35OL
5
1
15
11
3
8
0
2
45
7. Lipová 87 15,92PV
4
8
11
9
15
0
3
15
65
8. Vícov 80 17,40PV
2
3
4
20
7
17
11
5
69
9. Niva 79 16,58PV
8
4
5
13
11
15
0
13
69
10. Čelechovice na Hané 63 18,23PV
0
10
1
0
9
1
10
10
41
11. Plumlov 57 15,33PV
20
7
17
--
13
-
0
57
12. Domamyslice 49 16,07PV
11
-
0
-
4
3
-
7
25
13. Bílovice 48 15,74PV
0
-
0
0
8
--
7
15
14. Benkov 41 17,54OL--
0
5
-
0
15
-20
15. Stražisko B 37 18,83PV
9
13
-
0
5
---27
16. Loučany 36 16,77OL
3
2
9
8
0
0
4
0
26
17. Horní Štěpánov 31 17,01PV
0
6
8
0
6
9
--29
18. Tovéř 24 16,70OL-
5
-
6
-
4
0
-15
19. Krumsín 22 18,79PV-------
8
8
20. Střelice 21 18,83OL
0
0
0
3
-
7
5
-15
21. Dolní Libina 18 19,52SU------
8
-8
22. Haňovice 17 18,89OL
6
-
0
1
----7
23. Žernovník 11 19,23BK--------0
24. Rájec 9 18,18SU--
2
0
--
7
-9
-. Horní Poříčí 9 19,42BK--------0
-. Medlov 9 19,62OL------
9
-9
27. Soběsuky 7 19,85PV-----
0
-
3
3
28. Svésedlice 6 16,68OL--------0
-. Domamyslice B 6 20,02PV-----
6
--6
-. Nová Dědina 6 20,10OL
0
-----
6
-6
31. Nová Hradečná 5 18,23OL
0
-
1
4
--
0
-5
32. Chválkovice 4 18,31OL
1
-------1
33. Troubelice 3 17,80OL--
3
0
--
0
-3
34. Přáslavice 2 18,53OL--------0
-. Seloutky 2 24,76PV-----
2
--2
36. nerozlišeno 1 18,71-------
0
-0
-. Otaslavice 1 19,54PV-
0
0
-
0
---0
-. Lipová B 1 20,05PV-------
1
1
-. Šumvald 1 21,79OL------
1
-1
40. Dětkovice B 0 19,88PV-----
0
--0
-. Velký Týnec 0 20,93OL--------0
-. Véska 0 21,55OL--------0
-. Odrlice 0 21,59OL
0
-
0
0
----0
-. Určice 0 22,45PV-----
0
--0
-. Uhřice 0 22,54BK--------0
-. Dlouhá Loučka 0 26,59OL------
0
-0
-. Mostkovice 0 27,17PV--------0
-. Dolany 0 28,02OL--------0
-. Hlubočky 0 28,52OL--------0
-. Počenice 0 29,26KM-------
0
0
-. Újezd 0 38,07OL------
0
-0
-. Sychotín 0 NPBK-------
0
0
-. Charváty 0 NPOL--------0
-. Mladeč 0 NPOL
0
-------0
-. Kelčice 0 NPPV-----
0
--0
-. Dub nad Moravou 0 NPOL--------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
St
4
Če
5

6
Pl
7
Kr
8
Body
1. Krumsín 92 18,21PV
6
5
8
8
6
6
10
10
59
2. Otaslavice 89 17,62PV
8
8
10
10
5
8
8
4
61
3. Dětkovice 50 19,90PV
3
6
2
5
8
10
5
6
45
4. Lipová 39 19,25PV-
10
-
0
10
1
4
-25
5. Loučany 36 19,20OL
5
-
5
6
--
3
-19
6. Stražisko 23 18,76PV
10
--
3
4
---17
7. Soběsuky 18 21,58PV-----
4
-
5
9
8. Nová Hradečná 15 21,24OL
4
-
3
2
--
6
-15
9. Dolany 11 21,28OL--------0
10. Haňovice 10 22,66OL--
6
-----6
11. Žďár 8 20,19BK-------
8
8
12. Droždín 7 23,61OL--------0
13. Velký Ořechov 5 22,64ZL-----
5
--5
14. Véska 4 20,21OL---
4
----4
-. Odrlice 4 34,82OL
0
-
4
-----4
-. Drahlov 4 35,74OL--------0
17. Domamyslice 3 27,24PV-----
3
--3
-. Daskabát 3 40,09OL--------0
19. Nová Dědina 2 23,84OL------
2
-2
-. Seloutky 2 30,16PV-----
2
--2
21. Medlov 1 37,58OL------
1
-1
22. Bělkovice-Lašťany 0 NPOL--------0
-. Senice na Hané 0 NPOL--
0
-----0


Celkem se účastnilo:  79 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: