Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
St
4
Body
1. Dětkovice 153 15,84PV
17
20
6
17
60
2. Břevenec 143 15,22OL
7
11
20
15
53
3. Stražisko 130 16,43PV
15
17
7
10
49
4. Nová Dědina 122 16,00PV
10
15
10
7
42
5. Plinkout 106 15,58OL
13
9
13
2
37
6. Cholina 92 15,35OL
5
1
15
11
32
7. Lipová 87 15,92PV
4
8
11
9
32
8. Vícov 80 17,40PV
2
3
4
20
29
9. Niva 79 16,58PV
8
4
5
13
30
10. Čelechovice na Hané 63 18,23PV
0
10
1
0
11
11. Plumlov 57 15,33PV
20
7
17
-44
12. Domamyslice 49 16,07PV
11
-
0
-11
13. Bílovice 48 15,74PV
0
-
0
0
0
14. Benkov 41 17,54OL--
0
5
5
15. Stražisko B 37 18,83PV
9
13
-
0
22
16. Loučany 36 16,77OL
3
2
9
8
22
17. Horní Štěpánov 31 17,01PV
0
6
8
0
14
18. Tovéř 24 16,70OL-
5
-
6
11
19. Krumsín 22 18,79PV----0
20. Střelice 21 18,83OL
0
0
0
3
3
21. Dolní Libina 18 19,52SU----0
22. Haňovice 17 18,89OL
6
-
0
1
7
23. Žernovník 11 19,23BK----0
24. Rájec 9 18,18SU--
2
0
2
-. Horní Poříčí 9 19,42BK----0
-. Medlov 9 19,62OL----0
27. Soběsuky 7 19,85PV----0
28. Svésedlice 6 16,68OL----0
-. Domamyslice B 6 20,02PV----0
-. Nová Dědina 6 20,10OL
0
---0
31. Nová Hradečná 5 18,23OL
0
-
1
4
5
32. Chválkovice 4 18,31OL
1
---1
33. Troubelice 3 17,80OL--
3
0
3
34. Přáslavice 2 18,53OL----0
-. Seloutky 2 24,76PV----0
36. nerozlišeno 1 18,71-----0
-. Otaslavice 1 19,54PV-
0
0
-0
-. Lipová B 1 20,05PV----0
-. Šumvald 1 21,79OL----0
40. Dětkovice B 0 19,88PV----0
-. Velký Týnec 0 20,93OL----0
-. Véska 0 21,55OL----0
-. Odrlice 0 21,59OL
0
-
0
0
0
-. Určice 0 22,45PV----0
-. Uhřice 0 22,54BK----0
-. Dlouhá Loučka 0 26,59OL----0
-. Mostkovice 0 27,17PV----0
-. Dolany 0 28,02OL----0
-. Hlubočky 0 28,52OL----0
-. Počenice 0 29,26KM----0
-. Újezd 0 38,07OL----0
-. Mladeč 0 NPOL
0
---0
-. Kelčice 0 NPPV----0
-. Dub nad Moravou 0 NPOL----0
-. Sychotín 0 NPBK----0
-. Charváty 0 NPOL----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
St
4
Body
1. Krumsín 92 18,21PV
6
5
8
8
27
2. Otaslavice 89 17,62PV
8
8
10
10
36
3. Dětkovice 50 19,90PV
3
6
2
5
16
4. Lipová 39 19,25PV-
10
-
0
10
5. Loučany 36 19,20OL
5
-
5
6
16
6. Stražisko 23 18,76PV
10
--
3
13
7. Soběsuky 18 21,58PV----0
8. Nová Hradečná 15 21,24OL
4
-
3
2
9
9. Dolany 11 21,28OL----0
10. Haňovice 10 22,66OL--
6
-6
11. Žďár 8 20,19BK----0
12. Droždín 7 23,61OL----0
13. Velký Ořechov 5 22,64ZL----0
14. Véska 4 20,21OL---
4
4
-. Odrlice 4 34,82OL
0
-
4
-4
-. Drahlov 4 35,74OL----0
17. Domamyslice 3 27,24PV----0
-. Daskabát 3 40,09OL----0
19. Nová Dědina 2 23,84OL----0
-. Seloutky 2 30,16PV----0
21. Medlov 1 37,58OL----0
22. Senice na Hané 0 NPOL--
0
-0
-. Bělkovice-Lašťany 0 NPOL----0


Celkem se účastnilo:  79 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: