Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
Body
1. Dětkovice 153 15,84PV
17
20
6
43
2. Břevenec 143 15,22OL
7
11
20
38
3. Stražisko 130 16,43PV
15
17
7
39
4. Nová Dědina 122 16,00PV
10
15
10
35
5. Plinkout 106 15,58OL
13
9
13
35
6. Cholina 92 15,35OL
5
1
15
21
7. Lipová 87 15,92PV
4
8
11
23
8. Vícov 80 17,40PV
2
3
4
9
9. Niva 79 16,58PV
8
4
5
17
10. Čelechovice na Hané 63 18,23PV
0
10
1
11
11. Plumlov 57 15,33PV
20
7
17
44
12. Domamyslice 49 16,07PV
11
-
0
11
13. Bílovice 48 15,74PV
0
-
0
0
14. Benkov 41 17,54OL--
0
0
15. Stražisko B 37 18,83PV
9
13
-22
16. Loučany 36 16,77OL
3
2
9
14
17. Horní Štěpánov 31 17,01PV
0
6
8
14
18. Tovéř 24 16,70OL-
5
-5
19. Krumsín 22 18,79PV---0
20. Střelice 21 18,83OL
0
0
0
0
21. Dolní Libina 18 19,52SU---0
22. Haňovice 17 18,89OL
6
-
0
6
23. Žernovník 11 19,23BK---0
24. Rájec 9 18,18SU--
2
2
-. Horní Poříčí 9 19,42BK---0
-. Medlov 9 19,62OL---0
27. Soběsuky 7 19,85PV---0
28. Svésedlice 6 16,68OL---0
-. Domamyslice B 6 20,02PV---0
-. Nová Dědina 6 20,10OL
0
--0
31. Nová Hradečná 5 18,23OL
0
-
1
1
32. Chválkovice 4 18,31OL
1
--1
33. Troubelice 3 17,80OL--
3
3
34. Přáslavice 2 18,53OL---0
-. Seloutky 2 24,76PV---0
36. nerozlišeno 1 18,71----0
-. Otaslavice 1 19,54PV-
0
0
0
-. Lipová B 1 20,05PV---0
-. Šumvald 1 21,79OL---0
40. Dětkovice B 0 19,88PV---0
-. Velký Týnec 0 20,93OL---0
-. Véska 0 21,55OL---0
-. Odrlice 0 21,59OL
0
-
0
0
-. Určice 0 22,45PV---0
-. Uhřice 0 22,54BK---0
-. Dlouhá Loučka 0 26,59OL---0
-. Mostkovice 0 27,17PV---0
-. Dolany 0 28,02OL---0
-. Hlubočky 0 28,52OL---0
-. Počenice 0 29,26KM---0
-. Újezd 0 38,07OL---0
-. Mladeč 0 NPOL
0
--0
-. Kelčice 0 NPPV---0
-. Dub nad Moravou 0 NPOL---0
-. Sychotín 0 NPBK---0
-. Charváty 0 NPOL---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Ch
3
Body
1. Krumsín 92 18,21PV
6
5
8
19
2. Otaslavice 89 17,62PV
8
8
10
26
3. Dětkovice 50 19,90PV
3
6
2
11
4. Lipová 39 19,25PV-
10
-10
5. Loučany 36 19,20OL
5
-
5
10
6. Stražisko 23 18,76PV
10
--10
7. Soběsuky 18 21,58PV---0
8. Nová Hradečná 15 21,24OL
4
-
3
7
9. Dolany 11 21,28OL---0
10. Haňovice 10 22,66OL--
6
6
11. Žďár 8 20,19BK---0
12. Droždín 7 23,61OL---0
13. Velký Ořechov 5 22,64ZL---0
14. Véska 4 20,21OL---0
-. Odrlice 4 34,82OL
0
-
4
4
-. Drahlov 4 35,74OL---0
17. Domamyslice 3 27,24PV---0
-. Daskabát 3 40,09OL---0
19. Nová Dědina 2 23,84OL---0
-. Seloutky 2 30,16PV---0
21. Medlov 1 37,58OL---0
22. Senice na Hané 0 NPOL--
0
0
-. Bělkovice-Lašťany 0 NPOL---0


Celkem se účastnilo:  79 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: