Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Body
1. Dětkovice 153 15,84PV
17
20
37
2. Břevenec 143 15,22OL
7
11
18
3. Stražisko 130 16,43PV
15
17
32
4. Nová Dědina 122 16,00PV
10
15
25
5. Plinkout 106 15,58OL
13
9
22
6. Cholina 92 15,35OL
5
1
6
7. Lipová 87 15,92PV
4
8
12
8. Vícov 80 17,40PV
2
3
5
9. Niva 79 16,58PV
8
4
12
10. Čelechovice na Hané 63 18,23PV
0
10
10
11. Plumlov 57 15,33PV
20
7
27
12. Domamyslice 49 16,07PV
11
-11
13. Bílovice 48 15,74PV
0
-0
14. Benkov 41 17,54OL--0
15. Stražisko B 37 18,83PV
9
13
22
16. Loučany 36 16,77OL
3
2
5
17. Horní Štěpánov 31 17,01PV
0
6
6
18. Tovéř 24 16,70OL-
5
5
19. Krumsín 22 18,79PV--0
20. Střelice 21 18,83OL
0
0
0
21. Dolní Libina 18 19,52SU--0
22. Haňovice 17 18,89OL
6
-6
23. Žernovník 11 19,23BK--0
24. Rájec 9 18,18SU--0
-. Horní Poříčí 9 19,42BK--0
-. Medlov 9 19,62OL--0
27. Soběsuky 7 19,85PV--0
28. Svésedlice 6 16,68OL--0
-. Domamyslice B 6 20,02PV--0
-. Nová Dědina 6 20,10OL
0
-0
31. Nová Hradečná 5 18,23OL
0
-0
32. Chválkovice 4 18,31OL
1
-1
33. Troubelice 3 17,80OL--0
34. Přáslavice 2 18,53OL--0
-. Seloutky 2 24,76PV--0
36. nerozlišeno 1 18,71---0
-. Otaslavice 1 19,54PV-
0
0
-. Lipová B 1 20,05PV--0
-. Šumvald 1 21,79OL--0
40. Dětkovice B 0 19,88PV--0
-. Velký Týnec 0 20,93OL--0
-. Véska 0 21,55OL--0
-. Odrlice 0 21,59OL
0
-0
-. Určice 0 22,45PV--0
-. Uhřice 0 22,54BK--0
-. Dlouhá Loučka 0 26,59OL--0
-. Mostkovice 0 27,17PV--0
-. Dolany 0 28,02OL--0
-. Hlubočky 0 28,52OL--0
-. Počenice 0 29,26KM--0
-. Újezd 0 38,07OL--0
-. Kelčice 0 NPPV--0
-. Dub nad Moravou 0 NPOL--0
-. Sychotín 0 NPBK--0
-. Charváty 0 NPOL--0
-. Mladeč 0 NPOL
0
-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ni
2
Body
1. Krumsín 92 18,21PV
6
5
11
2. Otaslavice 89 17,62PV
8
8
16
3. Dětkovice 50 19,90PV
3
6
9
4. Lipová 39 19,25PV-
10
10
5. Loučany 36 19,20OL
5
-5
6. Stražisko 23 18,76PV
10
-10
7. Soběsuky 18 21,58PV--0
8. Nová Hradečná 15 21,24OL
4
-4
9. Dolany 11 21,28OL--0
10. Haňovice 10 22,66OL--0
11. Žďár 8 20,19BK--0
12. Droždín 7 23,61OL--0
13. Velký Ořechov 5 22,64ZL--0
14. Véska 4 20,21OL--0
-. Odrlice 4 34,82OL
0
-0
-. Drahlov 4 35,74OL--0
17. Domamyslice 3 27,24PV--0
-. Daskabát 3 40,09OL--0
19. Nová Dědina 2 23,84OL--0
-. Seloutky 2 30,16PV--0
21. Medlov 1 37,58OL--0
22. Bělkovice-Lašťany 0 NPOL--0
-. Senice na Hané 0 NPOL--0


Celkem se účastnilo:  79 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: