Rok:

Výsledky ročníku 2009 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Body
1. Dětkovice 153 15,84PV
17
17
2. Břevenec 143 15,22OL
7
7
3. Stražisko 130 16,43PV
15
15
4. Nová Dědina 122 16,00PV
10
10
5. Plinkout 106 15,58OL
13
13
6. Cholina 92 15,35OL
5
5
7. Lipová 87 15,92PV
4
4
8. Vícov 80 17,40PV
2
2
9. Niva 79 16,58PV
8
8
10. Čelechovice na Hané 63 18,23PV
0
0
11. Plumlov 57 15,33PV
20
20
12. Domamyslice 49 16,07PV
11
11
13. Bílovice 48 15,74PV
0
0
14. Benkov 41 17,54OL-0
15. Stražisko B 37 18,83PV
9
9
16. Loučany 36 16,77OL
3
3
17. Horní Štěpánov 31 17,01PV
0
0
18. Tovéř 24 16,70OL-0
19. Krumsín 22 18,79PV-0
20. Střelice 21 18,83OL
0
0
21. Dolní Libina 18 19,52SU-0
22. Haňovice 17 18,89OL
6
6
23. Žernovník 11 19,23BK-0
24. Rájec 9 18,18SU-0
-. Horní Poříčí 9 19,42BK-0
-. Medlov 9 19,62OL-0
27. Soběsuky 7 19,85PV-0
28. Svésedlice 6 16,68OL-0
-. Domamyslice B 6 20,02PV-0
-. Nová Dědina 6 20,10OL
0
0
31. Nová Hradečná 5 18,23OL
0
0
32. Chválkovice 4 18,31OL
1
1
33. Troubelice 3 17,80OL-0
34. Přáslavice 2 18,53OL-0
-. Seloutky 2 24,76PV-0
36. nerozlišeno 1 18,71--0
-. Otaslavice 1 19,54PV-0
-. Lipová B 1 20,05PV-0
-. Šumvald 1 21,79OL-0
40. Dětkovice B 0 19,88PV-0
-. Velký Týnec 0 20,93OL-0
-. Véska 0 21,55OL-0
-. Odrlice 0 21,59OL
0
0
-. Určice 0 22,45PV-0
-. Uhřice 0 22,54BK-0
-. Dlouhá Loučka 0 26,59OL-0
-. Mostkovice 0 27,17PV-0
-. Dolany 0 28,02OL-0
-. Hlubočky 0 28,52OL-0
-. Počenice 0 29,26KM-0
-. Újezd 0 38,07OL-0
-. Sychotín 0 NPBK-0
-. Charváty 0 NPOL-0
-. Mladeč 0 NPOL
0
0
-. Kelčice 0 NPPV-0
-. Dub nad Moravou 0 NPOL-0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Body
1. Krumsín 92 18,21PV
6
6
2. Otaslavice 89 17,62PV
8
8
3. Dětkovice 50 19,90PV
3
3
4. Lipová 39 19,25PV-0
5. Loučany 36 19,20OL
5
5
6. Stražisko 23 18,76PV
10
10
7. Soběsuky 18 21,58PV-0
8. Nová Hradečná 15 21,24OL
4
4
9. Dolany 11 21,28OL-0
10. Haňovice 10 22,66OL-0
11. Žďár 8 20,19BK-0
12. Droždín 7 23,61OL-0
13. Velký Ořechov 5 22,64ZL-0
14. Véska 4 20,21OL-0
-. Odrlice 4 34,82OL
0
0
-. Drahlov 4 35,74OL-0
17. Domamyslice 3 27,24PV-0
-. Daskabát 3 40,09OL-0
19. Nová Dědina 2 23,84OL-0
-. Seloutky 2 30,16PV-0
21. Medlov 1 37,58OL-0
22. Bělkovice-Lašťany 0 NPOL-0
-. Senice na Hané 0 NPOL-0


Celkem se účastnilo:  79 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: