Pavlov hasičský areál 2019 - Pavlov

Liga: HE
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 04. 08. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Konec rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  04. 08. 2019 00:00
Konec hlasování: 04. 08. 2019 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-10376.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice PV15,1515,7115,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Měrotín OL15,8015,8615,862018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pavlov-výběr SU15,9515,8315,952018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ráječek SU15,3415,9715,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nemile SU16,0516,5016,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ludéřov OL15,5016,5716,572018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,7117,0217,022018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nenakonice OL17,0317,3217,322018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svésedlice OL17,5317,5117,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olešnice XOL17,7017,7417,742018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třeština SU17,0117,8417,842018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kožušany OL17,0017,9717,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Niva PV19,2517,1419,252018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL20,0120,6820,682018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Velký Týnec OL22,3617,4522,362018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov OL22,9722,3922,972018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dub nad Moravou OL24,7524,7224,752018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Grygov OL24,9320,8224,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mladeč OL25,3825,4725,472018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR30,1629,2530,162018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Podolí PR30,9122,0030,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolany AOL31,9331,7631,932018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Střelice OL16,14NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Náměšť na Hané OL16,29NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Břidličná BRNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Štíty SUNPNPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Šumvald OL29,10NPNP2018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL18,1318,3218,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pěnčín PV18,5818,1118,582017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice PV18,7618,3918,762017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL18,8818,4718,882018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Haňovice OL18,8318,9018,902018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,6618,9718,972017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Loučany OL18,3019,1219,122018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krasice PV19,3519,1219,352018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pěnčín PV18,9019,5219,522018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bílovice APV19,6319,1419,632018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice APV18,1920,0520,052017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pavlov SU20,2217,8020,222017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL20,9921,1021,102018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL20,4021,1521,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nové Dvory OL21,1619,1721,162017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Týnec OL21,2920,7421,292018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olešnice OL21,3219,3721,322017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Droždín ChvadrožOL21,6821,1321,682017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice OL21,8922,5422,542018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkovice OL22,0222,7822,782017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice PV19,3922,9622,962018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Blatec OL23,7522,1023,752018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nenakonice OL24,0920,1524,092018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL22,6924,8324,832018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mladeč OL23,0924,9124,912018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nové Dvory OL20,5725,1425,142018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Blatec OL24,8926,9826,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice BPV20,2528,2228,222018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Maršíkov SU21,5329,5329,532018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cholina OL31,8721,5231,872018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Blatec OL33,8034,4034,402017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svésedlice OL31,6334,4234,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Svésedlice OL19,9335,6535,652017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Náměšť na Hané OL39,2421,5539,242018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hlubočky OL37,3739,5339,532017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV40,0737,5440,072017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Náměšť na Hané OL23,4425,05NP2017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Náměšť na Hané OLNP18,69NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bílovice BPVNP19,14NP2018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/29 Haňovice, Haňovice
HE
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2019/07/14 Olešnice, Olešnice
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga