Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ch
2
Ha
3

4
Ol
5
Šu
6
Pa
7
Pl
8
Hl
9

10
1. Polkovice 124 17,04PR
17,04
17,87
17,39
17,75
17,18
17,47
23,92
17,38
18,24
NP
2. Ludéřov 102 17,12OL
19,74
17,62
17,50
18,44
24,19
17,92
23,88
17,27
18,33
17,12
3. Bílovice 96 17,39PV
NP
17,64
17,90
17,74
17,67
NP
19,86
17,71
17,39
17,59
4. Dětkovice 91 17,14PV
18,78
18,15
17,66
18,47
18,78
18,13
18,46
26,11
17,14
18,81
5. Ráječek 80 17,03SU-
17,81
--
17,57
17,03
NP
17,44
17,16
NP
6. Břevenec 79 17,46OL
NP
NP
17,57
NP
18,60
17,52
19,45
17,46
17,47
18,19
7. Hlubočky 70 17,61OL
18,29
NP
17,64
NP
19,82
17,61
18,78
18,46
17,95
20,19
8. Domamyslice A 56 17,36PV
17,54
NP
18,90
18,87
28,23
18,21
-
22,96
17,77
17,36
9. Plinkout 55 17,73OL
NP
18,37
17,94
21,27
17,73
19,51
19,59
17,84
17,86
NP
10. Nová Dědina 53 17,37OL
NP
17,75
18,57
17,37
37,90
17,87
20,99
21,17
NP
20,24
-. Olešnice 53 17,41OL
18,51
19,82
NP
NP
17,41
NP
19,26
17,88
--
12. Měrotín 51 17,76OL
18,53
18,71
NP
18,56
19,04
NP
18,84
18,73
17,76
19,34
13. Hrabišín 46 16,91SU---
17,82
----
17,39
16,91
14. Domamyslice B 40 18,26PV
32,09
18,85
18,38
NP
18,26
NP
19,43
18,46
20,65
22,84
15. Chválkovice 37 18,70OL
18,87
22,99
19,54
20,49
18,80
18,70
19,26
18,89
20,26
19,96
16. Střelice 35 18,12OL-
18,87
19,73
-
18,12
19,86
21,36
18,46
NP
18,60
17. Pavlov-výběr 32 18,08SU
NP
NP
-
18,36
18,95
18,34
23,42
18,96
18,81
18,08
18. Nemrlov 31 17,15SU---
17,15
---
17,60
--
19. Náměšť na Hané 18 18,08OL
22,02
NP
21,23
18,08
21,13
NP
-
NP
20,19
NP
20. Plumlov 15 17,63PV
17,63
---------
21. Dětkovice 13 17,58VY---------
17,58
-. Niva 13 17,70PV
17,70
---------
23. Bílý Potok 10 18,07JE---
18,07
------
-. Šumvald 10 18,65OL
20,62
20,30
21,30
18,86
22,10
26,60
24,18
18,65
--
-. Pavlov 10 19,43SU------
19,43
---
26. Nemile 9 18,06SU
NP
---
31,25
18,06
----
-. Haňovice 9 18,23OL
NP
-
20,66
-
NP
18,23
----
28. Soběsuky 8 18,31PV---------
18,31
-. Mostkov 8 18,37SU---
20,40
---
18,37
--
30. Dolany 7 18,46OL-
23,03
-
18,46
----
21,75
19,19
-. Čelechovice na Hané 7 18,55PV
NP
-------
NP
18,55
-. Nenakonice 7 20,04OL
20,04
22,42
--------
33. Domamyslice 6 19,72PV------
19,72
---
34. Loučany 5 18,65OL---------
18,65
35. Myslejovice 4 18,73PV---------
18,73
-. Topolany 4 18,73VY---------
18,73
-. Moravičany 4 20,10SU------
20,10
---
-. Kožušany 4 20,25OL
NP
20,25
---
33,53
----
-. Tršice 4 20,41OL
20,41
25,45
NP
-
30,65
NP
----
40. Bohuslavice 3 18,55SU---
20,51
---
18,55
--
-. Dolní Libina 3 18,74SU---
NP
-
18,74
----
-. Hlubočky B 3 18,86OL--------
18,86
-
43. Trusovice 2 29,05OL
29,05
---------
44. Svésedlice 1 22,45OL------
22,45
---
-. Krasice 1 31,27PV
31,27
---------
46. Janovice 0 19,44BR---
NP
---
19,44
--
-. Jeseník 0 20,25JE-----
20,25
----
-. Cholina 0 26,45OL--
26,45
-------
-. Rozvadovice 0 39,68OL
NP
---
39,68
-----
-. Odrlice 0 NPOL-
NP
--------
-. Slavětín 0 NPOL--
NP
-------
-. Droždín 0 NPOL-
NP
--------
-. Medlov 0 NPOL------
NP
---
-. Široký Brod 0 NPJE
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lo
1
Ch
2
Ha
3

4
Ol
5
Šu
6
Pa
7
Pl
8
Hl
9

10
1. Hlubočky 49 18,10OL
19,34
18,67
19,37
18,21
23,78
18,10
39,53
18,64
19,61
19,09
2. Pěnčín 47 17,83PV
20,80
31,09
23,00
17,93
18,58
19,10
18,58
17,83
18,35
18,76
3. Loučany 41 17,27OL
19,51
17,77
24,07
17,27
17,56
24,07
18,97
18,83
NP
21,82
4. Břevenec 23 17,79OL-
22,00
23,01
18,43
24,55
21,05
18,32
NP
-
17,79
-. Svésedlice 23 18,43OL
19,03
19,09
23,02
19,51
18,87
18,43
35,65
23,62
20,80
22,59
6. Bílovice A 17 17,42PV--
20,68
-
20,45
-
20,05
17,42
NP
NP
-. Dětkovice 17 18,62PV
20,63
20,53
35,96
34,75
18,62
20,15
18,76
19,62
19,94
27,73
8. Dolní Libina 11 17,57SU---
17,57
-
27,55
-
18,70
--
-. Nová Dědina 11 18,92OL
24,90
19,04
21,13
19,97
21,22
20,40
21,15
18,92
NP
-
-. Olešnice 11 19,05OL
19,88
19,70
NP
19,08
19,05
20,42
21,32
--
20,24
11. Soběsuky 10 18,83PV
18,83
---------
-. Náměšť na Hané 10 19,09OL
23,29
22,29
NP
20,30
19,97
19,43
NP
NP
-
19,09
13. Haňovice 8 19,44OL-
20,72
19,92
25,82
NP
22,56
-
19,44
27,15
-
14. Krasice 7 18,05PV
37,31
--------
18,05
-. Velký Týnec 7 18,76OL
21,71
20,24
------
18,76
-
-. Nová Hradečná 7 19,15OL-
19,15
20,20
-
31,02
NP
----
17. Droždín Chvadrož 5 19,16OL
21,35
NP
22,77
20,59
20,61
30,66
21,68
19,57
19,16
-
-. Přáslavice 5 19,69OL
51,16
22,52
21,09
-
21,16
---
19,69
-
-. Bílovice B 5 20,17PV
21,94
-
20,17
NP
NP
-
40,07
---
20. Soběsuky B 2 19,33PV---------
19,33
-. Pavlov 2 20,22SU------
20,22
---
22. Soběsuky A 1 19,67PV---------
19,67
-. Nové Dvory 1 19,98OL
21,58
19,98
----
21,16
---
-. Výkleky 1 20,20PR--------
20,20
-
25. Nenakonice 0 21,00OL
21,00
24,43
------
26,35
-
-. Trusovice 0 22,43OL
22,43
---
24,29
-----
-. Chválkovice 0 22,78OL-
22,94
-
27,26
-
23,23
22,78
---
-. Cholina 0 23,78OL--
23,78
-------
-. Droždín 0 24,18OL---------
24,18
-. Blatec 0 26,48OL-
26,48
43,72
-
32,92
-
34,40
NP
--
-. Bohuňov 0 26,54SY----
26,54
-----
-. Medlov 0 26,77OL
26,77
---------
-. Určice 0 40,08PV---------
40,08
-. Kožušany 0 NPOL-----
NP
----


Celkem se účastnilo:  88 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: