Šumvald 2017 - Šumvald

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 22. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ráječek SU 17,03 17,03 16,97
2.  Polkovice PR 17,47 16,78 17,47
3.  Břevenec OL 17,52 17,52 17,21
4.  Hlubočky OL 17,61 16,83 17,61
5.  Nová Dědina OL 17,87 17,87 17,72
6.  Ludéřov OL 17,92 17,92 17,55
7.  Nemile SU 18,06 18,06 17,70
8.  Dětkovice PV 18,13 17,13 18,13
9.  Domamyslice A PV 18,21 17,75 18,21
10.  Haňovice OL 18,23 18,23 18,08
11.  Pavlov-výběr SU 18,34 18,34 18,25
12.  Chválkovice OL 18,70 18,70 18,31
13.  Dolní Libina SU 18,74 18,47 18,74
14.  Plinkout OL 19,51 18,92 19,51
15.  Střelice OL 19,86 19,86 17,80
16.  Jeseník JE 20,25 20,25 19,33
17.  Šumvald OL 26,60 18,23 26,60
18.  Kožušany OL 33,53 33,53 32,23
19.  Náměšť na Hané OL NP 17,25 NP
19.  Měrotín OL NP 18,60 NP
19.  Tršice OL NP NP NP
19.  Olešnice OL NP NP NP
19.  Domamyslice B PV NP NP NP
19.  Bílovice PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hlubočky OL 18,10 18,10 17,84
2.  Svésedlice OL 18,43 18,33 18,43
3.  Pěnčín PV 19,10 19,10 18,17
4.  Náměšť na Hané OL 19,43 18,61 19,43
5.  Dětkovice PV 20,15 20,15 18,96
6.  Nová Dědina OL 20,40 18,54 20,40
7.  Olešnice OL 20,42 18,56 20,42
8.  Břevenec OL 21,05 18,14 21,05
9.  Haňovice OL 22,56 22,56 22,34
10.  Chválkovice OL 23,23 21,94 23,23
11.  Loučany OL 24,07 17,24 24,07
12.  Dolní Libina SU 27,55 26,78 27,55
13.  Droždín Chvadrož OL 30,66 29,52 30,66
14.  Nová Hradečná OL NP NP NP
14.  Kožušany OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV16,9016,7616,902014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ráječek SU17,0316,9717,032017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,0917,2317,232015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Niva PV17,2516,9017,252015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Domamyslice PV17,3016,5717,302016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešnice XOL17,3617,1617,362014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Břevenec OL17,1117,4517,452014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Polkovice PR16,7817,4717,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL17,5117,3717,512016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Břevenec OL17,5217,2117,522017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlubočky OL16,8317,6117,612017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domamyslice PV17,3617,6317,632015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Janovice BR17,7617,5317,762014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OL17,7917,5717,792015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ostrava NemrlovOV17,1817,7917,792014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL17,8717,7217,872017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,9117,6917,912016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL17,9217,5517,922017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Břevenec OL17,3018,0318,032015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nemile SU18,0617,7018,062017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bílovice PV16,9218,1018,102016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice PV17,1318,1318,132017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Plinkout OL18,1718,0018,172015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dětkovice BPV18,2017,8718,202014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Domamyslice APV17,7518,2118,212017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Haňovice OL18,2318,0818,232017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pavlov výběrSU18,0018,2518,252016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludéřov OL18,1518,2618,262014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pavlov-výběr SU18,3418,2518,342017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Niva PV18,2018,4218,422014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Pěnčín PV17,3317,7817,782016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Velký Týnec OL19,1418,3819,142016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Droždín Chvadrož OL19,2118,6519,212016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Olešnice OL19,6819,2719,682016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Nová Dědina OL19,9019,0519,902016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Haňovice OL21,6419,7621,642016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Loučany OL23,5023,7923,792016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Šumvald OL42,2222,6542,222016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Hlubočky OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Nová Hradečná OLNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Dolní Libina SUNPNPNP2016/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/26 Šumvald, O pohár , hřiště
HE
2015/07/25 Šumvald, Šumvald
HE
2016/07/23 Šumvald hasičský areál, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/07/22 Šumvald, Šumvald
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře