Plinkout 2017 - Plinkout

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 08. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 17,27 17,27 17,13
2.  Polkovice PR 17,38 17,26 17,38
3.  Ráječek SU 17,44 17,44 17,43
4.  Břevenec OL 17,46 17,28 17,46
5.  Nemrlov SU 17,60 17,09 17,60
6.  Bílovice PV 17,71 17,53 17,71
7.  Plinkout OL 17,84 17,39 17,84
8.  Olešnice OL 17,88 16,58 17,88
9.  Mostkov SU 18,37 18,16 18,37
10.  Hlubočky OL 18,46 18,46 18,11
10.  Domamyslice B PV 18,46 18,46 17,76
10.  Střelice OL 18,46 18,05 18,46
13.  Bohuslavice SU 18,55 17,26 18,55
14.  Šumvald OL 18,65 18,65 18,43
15.  Měrotín OL 18,73 18,73 17,97
16.  Chválkovice OL 18,89 18,89 18,23
17.  Pavlov-výběr SU 18,96 18,42 18,96
18.  Janovice BR 19,44 18,95 19,44
19.  Nová Dědina OL 21,17 19,85 21,17
20.  Domamyslice A PV 22,96 22,96 18,59
21.  Dětkovice PV 26,11 26,11 24,53
22.  Náměšť na Hané OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice A PV 17,42 17,42 17,38
2.  Pěnčín PV 17,83 17,83 17,44
3.  Hlubočky OL 18,64 18,64 18,39
4.  Dolní Libina SU 18,70 17,43 18,70
5.  Loučany OL 18,83 17,25 18,83
6.  Nová Dědina OL 18,92 18,92 18,24
7.  Haňovice OL 19,44 19,21 19,44
8.  Droždín Chvadrož OL 19,57 19,57 18,90
9.  Dětkovice PV 19,62 18,75 19,62
10.  Svésedlice OL 23,62 22,37 23,62
11.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
11.  Břevenec OL NP NP NP
11.  Blatec OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,9015,0815,082014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Břevenec OL14,8015,1315,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nemrlov SU15,0015,1615,162015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Domamyslice PV15,1415,2015,202014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Domamyslice PV15,0115,2115,212015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mostkov SU15,2315,1615,232014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,5015,0915,502014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice APV15,3415,5115,512015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loučany OL15,3215,5715,572015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,4915,6015,602014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OL15,4415,6315,632015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dětkovice BPV15,5415,6515,652014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL15,6215,6615,662015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Haňovice OL15,6615,3915,662014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Břevenec OL15,6714,6915,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Libina SU15,2915,7015,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlubočky OL15,2015,7615,762015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nemile SU15,4715,8215,822015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ostrava NemrlovOV15,4615,8715,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ludéřov OL15,3215,9715,972015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ráječek SU15,1616,0616,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Niva PV15,9416,1316,132014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL15,7616,1416,142015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mostkov SU15,9216,2216,222015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Brno RáječekBM15,7116,2916,292014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Janovice BR15,9116,4416,442014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkovice OL16,3416,4516,452014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL16,4615,6416,462015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bohuslavice u Zlína ZL16,5615,4416,562014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Široký Brod JE16,6515,9816,652015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL18,4918,0518,492015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Dědina OL20,0619,1520,062015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Hlubočky OL20,1219,1520,122015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Droždín Chvadrož OL20,4320,1620,432015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Svésedlice OL22,5022,2620,502015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Haňovice OL19,8320,5820,582014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dolní Libina SU19,7221,1821,182015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Loučany OL20,5621,2521,252014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kožušany OL19,6021,8321,832015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Troubelice OL22,7423,3723,372014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Troubelice OL22,4024,5124,512015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Šumvald OL24,5823,2324,582014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Ostrava Medlov A OV24,8224,5024,822014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nová Dědina OL26,5926,1626,592014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV18,2129,4129,412015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Janovice BR38,7039,2239,222015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Chválkovice Chvádrož OL48,6521,5348,652014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nová Hradečná OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dolní Libina SU--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Ludéřov OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chválkovice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Haňovice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Ludéřov OL--NP2014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Olešnice OLNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře