Chvalkovice 2017 - Chvalkovice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 06. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 17,62 17,62 17,57
2.  Bílovice PV 17,64 17,64 17,49
3.  Nová Dědina OL 17,75 17,75 17,36
4.  Ráječek SU 17,81 17,81 16,87
5.  Polkovice PR 17,87 17,87 17,75
6.  Dětkovice PV 18,15 17,85 18,15
7.  Plinkout OL 18,37 18,37 18,11
8.  Měrotín OL 18,71 18,71 17,89
9.  Domamyslice B PV 18,85 18,85 18,70
10.  Střelice OL 18,87 18,87 18,70
11.  Olešnice OL 19,82 19,80 19,82
12.  Kožušany OL 20,25 20,25 18,78
13.  Šumvald OL 20,30 20,30 19,60
14.  Nenakonice OL 22,42 20,09 22,42
15.  Chválkovice OL 22,99 18,62 22,99
16.  Dolany OL 23,03 23,03 20,09
17.  Tršice OL 25,45 24,54 25,45
18.  Droždín OL NP NP NP
18.  Domamyslice A PV NP NP NP
18.  Pavlov-výběr SU NP NP NP
18.  Odrlice OL NP NP NP
18.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
18.  Hlubočky OL NP NP NP
18.  Břevenec OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,77 17,77 17,56
2.  Hlubočky OL 18,67 18,67 18,39
3.  Nová Dědina OL 19,04 18,67 19,04
4.  Svésedlice OL 19,09 19,09 18,92
5.  Nová Hradečná OL 19,15 19,15 18,46
6.  Olešnice OL 19,70 19,53 19,70
7.  Nové Dvory OL 19,98 18,88 19,98
8.  Velký Týnec OL 20,24 19,38 20,24
9.  Dětkovice PV 20,53 18,78 20,53
10.  Haňovice OL 20,72 20,72 20,09
11.  Břevenec OL 22,00 22,00 20,03
12.  Náměšť na Hané OL 22,29 21,04 22,29
13.  Přáslavice OL 22,52 22,52 19,68
14.  Chválkovice OL 22,94 22,82 22,94
15.  Nenakonice OL 24,43 24,43 23,69
16.  Blatec OL 26,48 21,37 26,48
17.  Pěnčín PV 31,09 31,09 30,14
18.  Droždín Chvadrož OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1917,3917,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludéřov OL17,6217,5717,622017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice PV17,6417,4917,642017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nová Dědina OL17,7517,3617,752017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Ráječek SU17,8116,8717,812017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Polkovice PR17,8717,7517,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV17,2517,9217,922016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV18,0918,1018,102016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dětkovice PV17,8518,1518,152017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Haňovice OL18,1518,2418,242015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL18,1418,2818,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plinkout OL18,3718,1118,372017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Plinkout OL17,7118,3918,392014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,4018,5418,542015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dětkovice BPV18,6018,3318,602014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Čelechovice na Hané PV18,6318,5118,632015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Plinkout OL17,8018,6518,652015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Niva PV18,6618,6918,692015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nová Dědina OL18,3518,7118,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Měrotín OL18,7117,8918,712017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Janovice BR18,7417,9618,742015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice APV18,6918,7618,762015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Domamyslice BPV18,8518,7018,852017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Střelice OL18,8718,7018,872017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludéřov OL18,9718,6718,972014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice PV19,0218,3519,022015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Břevenec OL19,1218,4019,122015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chválkovice OL19,2618,6219,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Niva PV18,7219,3719,372014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hlubočky OL19,4018,2319,402015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Droždín Chvadrož OL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Chválkovice OLNP20,58NP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
Kdy Kde Liga


Komentáře