Břevenec - hřiště 2017 - Břevenec

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nemrlov SU 17,15 16,65 17,15
2.  Nová Dědina OL 17,37 17,37 17,37
3.  Bílovice PV 17,74 17,62 17,74
4.  Polkovice PR 17,75 17,48 17,75
5.  Hrabišín SU 17,82 17,82 17,36
6.  Bílý Potok JE 18,07 18,07 17,87
7.  Náměšť na Hané OL 18,08 17,58 18,08
8.  Pavlov-výběr SU 18,36 18,36 18,17
9.  Ludéřov OL 18,44 18,44 17,32
10.  Dolany OL 18,46 18,02 18,46
11.  Dětkovice PV 18,47 18,47 17,71
12.  Měrotín OL 18,56 18,56 17,93
13.  Šumvald OL 18,86 18,86 18,48
14.  Domamyslice A PV 18,87 18,87 17,44
15.  Mostkov SU 20,40 18,07 20,40
16.  Chválkovice OL 20,49 20,49 19,73
17.  Bohuslavice SU 20,51 20,51 17,39
18.  Plinkout OL 21,27 21,27 18,56
19.  Břevenec OL NP NP NP
19.  Janovice BR NP 17,11 NP
19.  Domamyslice B PV NP NP NP
19.  Dolní Libina SU NP NP NP
19.  Hlubočky OL NP NP 17,40
19.  Olešnice OL NP 17,21 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,27 17,27 17,20
2.  Dolní Libina SU 17,57 17,57 17,50
3.  Pěnčín PV 17,93 17,67 17,93
4.  Hlubočky OL 18,21 17,89 18,21
5.  Břevenec OL 18,43 18,19 18,43
6.  Olešnice OL 19,08 19,08 18,83
7.  Svésedlice OL 19,51 18,59 19,51
8.  Nová Dědina OL 19,97 18,25 19,97
9.  Náměšť na Hané OL 20,30 20,30 18,88
10.  Droždín Chvadrož OL 20,59 20,59 20,36
11.  Haňovice OL 25,82 24,64 25,82
12.  Chválkovice OL 27,26 27,26 22,25
13.  Dětkovice PV 34,75 34,75 33,37
14.  Bílovice B PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8315,9816,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nemrlov SU16,6517,1517,152017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV17,1117,2817,282015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL17,2817,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radíkov PR--17,332007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Dědina OL17,3717,3717,372017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabišín SU17,1317,4317,432016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ostrava NemrlovOV17,2617,5117,512014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Břevenec OL17,1717,5617,562015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bolatice OP--17,582007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Radíkov PR--17,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI17,0617,6017,602006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Úherce PS17,0117,6817,682006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mniší NJ17,7117,5417,712004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Plumlov PV--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Petrovice TR--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Litava BO--17,732007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bílovice PV17,6217,7417,742017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Polkovice PR17,4817,7517,752017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Domamyslice PV17,5117,7717,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Prchalov NJ--17,772005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Olešnice OL17,7817,6817,782015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hrabišín SU17,8217,3617,822017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL17,2517,8317,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Čechtín TR--17,842005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pňovice PB17,8717,8617,872006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nemrlov SU17,6617,8817,882015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plinkout OL17,9017,6917,902014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plumlov PV17,8717,9117,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Urbanov JI17,9117,8717,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL16,2016,7916,792016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Dolní Libina SU18,1018,2318,232016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Nová Dědina OL18,2617,7018,262016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Olešnice OL18,3418,1118,342016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Hlubočky OL17,7818,3818,382016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Haňovice OL19,1219,1319,132016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Droždín Chvadrož OL18,7319,3719,372016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Náměšť na Hané OL19,8720,3620,362016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nová Hradečná OL26,5726,9626,962016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Dětkovice PV34,2434,8934,892016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Pěnčín PV45,6642,9245,662016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Zvole SUNPNPNP2016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře