Hlubočky 2017 - Hlubočky

Liga: HE
Místo: Hlubočky
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 26. 08. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 08. 2017 18:00
Konec rezervace: 26. 08. 2017 11:00
Začátek tipování:  26. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 26. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-hlubocky-8282.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLGabriela Krejčí
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Měrotín OLTomáš Hlavinka
44Tršice OLJaroslav Hubka
55Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
66Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Ludéřov OLTomáš Palička
1010Bílovice PVJan Krupa
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1313Ráječek SUlallin
1414Nová Dědina OLEva Dušková
1516Čelechovice na Hané PVJarek Novotný
1617Hrabišín SURoman Jírů
1718Niva PVJarek Novotný
1819Domamyslice PVDavid Vykopal
1920Střelice OLTábuk Kubát
2021Kožušany OLIvana Gaborová
2123Sobíšky PRJiří Kočař
2224Domamyslice PVDavid Vykopal
2329Břevenec OLLukáš Kyselý
2430Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
2533Břevenec OLJosef Šenk
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVJan Krupa
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Dětkovice PVLadislav Kořínek
55Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
66Hlubočky OLGabriela Krejčí
77Pěnčín PVTomáš Palička
88Velký Týnec OLBernard ŠAFAŘÍK
99Olešnice OLTomáš Palička
1010Svésedlice OLAleš Zavadil
1111Nenakonice OLBarbora Bajerová
1212Haňovice OLMafka Sobotová
1313Břevenec OLVeronika Hrabáčková
1414Kožušany OLIvana Gaborová
1515Velký Týnec OLAnna Majerova
1616Přáslavice OLPavla Jahnová
1717Sedlatice JITábuk Kubát
1818Výkleky PRIveta Hnilicová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV18,3518,1218,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velký Týnec OL18,5818,7618,762017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Droždín ChvadrožOL18,3619,1619,162017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL19,6118,2819,612017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Přáslavice OL19,6918,2319,692017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dětkovice PV19,9418,7319,942017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Výkleky PR19,6920,2020,202017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Svésedlice OL20,8018,5020,802017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nenakonice OL26,3525,9726,352017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL27,1520,7427,152017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Dědina OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Loučany OLNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice APVNPNPNP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/09/10 Hlubočky, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže